Fun Box
Fun Box
Fun Box
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Knjiga o groblju - Nil Gejmen

Go down 
+2
Monkey.Freak
Calm as a lake
6 posters
AuthorMessage
Calm as a lake
Welcome!
Welcome!
Calm as a lake


Posts : 77
Join date : 2010-04-14
Location : "Zid"

Knjiga o groblju - Nil Gejmen Empty
PostSubject: Knjiga o groblju - Nil Gejmen   Knjiga o groblju - Nil Gejmen EmptyTue Jun 21, 2011 11:08 am

[You must be registered and logged in to see this image.]


„Ovo je najbolja Gejmenova knjiga.“ Dajana Vin Džouns

Da bi se ovo dete odgajilo, biće potrebno više od ove dve dobre duše – reče Sajlas. – Biće potrebno celo groblje.

„Ovom knjigom je potvrdio ono što sam i mislio – Nil Gejmen je književni genije.“ Džejms Herbert

„Poželeo sam da imao mogućnost da pročitam i čitam iznova ovu knjigu kada sam bio mlađi, a sada mi je žao što je ja nisam napisao.“ Gart Niks

Niko Ovens, za prijatelje Iko, sasvim je običan dečak. To jest, bio bi sasvim običan da ne živi na groblju, gde ga podižu i obrazuju duhovi, dok je njegov jedini staratelj biće koje ne pripada ni svetu živih ni svetu mrtvih.

Ika na groblju očekuju opasnosti i pustolovine: čudnovata i užasna pretnja – Slir, prolaz iza nadgrobnog spomenika koji vodi u grad gulova, prijateljstvo s vešticom i još mnogo toga.

Ali prava opasnost vreba u svetu živih, jer tamo živi Čovek zvani Džek, koji je pobio Ikovu porodicu.

Očaravajuća priča o ljubavi i prijateljstvu koji se rađaju tamo gde se to najmanje može očekivati, ovaj roman sa ilustracijama nagrađivanog Krisa Ridla dobitnik je ugledne medalje Njuberi za 2009.
Back to top Go down
Monkey.Freak
Spammer
Spammer
Monkey.Freak


Posts : 3024
Join date : 2011-03-25
Age : 27
Location : Outer Space

Knjiga o groblju - Nil Gejmen Empty
PostSubject: Re: Knjiga o groblju - Nil Gejmen   Knjiga o groblju - Nil Gejmen EmptyTue Jun 21, 2011 5:57 pm

citala sam ja..Okej je, nista posebno, ali mi se svidja Knjiga o groblju - Nil Gejmen 824166
Back to top Go down
Queen K
Level 1
Level 1
Queen K


Posts : 156
Join date : 2011-06-13
Age : 28

Knjiga o groblju - Nil Gejmen Empty
PostSubject: Re: Knjiga o groblju - Nil Gejmen   Knjiga o groblju - Nil Gejmen EmptyFri Jun 24, 2011 7:26 am

Nisam citala...Nekako mi glup naziv Knjiga o groblju - Nil Gejmen 869741 Aa i ne vuce me nesto
Back to top Go down
.But Home Is Nowhere.
Admin
Admin
.But Home Is Nowhere.


Posts : 107748
Join date : 2009-10-13
Age : 32
Location : Home... but home is nowhere

Knjiga o groblju - Nil Gejmen Empty
PostSubject: Re: Knjiga o groblju - Nil Gejmen   Knjiga o groblju - Nil Gejmen EmptyFri Jun 24, 2011 7:30 am

Ja jako volim Gejmena ali ova me knjiga nikada nije posebno privlačila.
Back to top Go down
http://about.me/nicky6pack
Angie ^ ^
Spammer
Spammer
Angie ^ ^


Posts : 2953
Join date : 2010-07-18
Age : 27
Location : you will never know

Knjiga o groblju - Nil Gejmen Empty
PostSubject: Re: Knjiga o groblju - Nil Gejmen   Knjiga o groblju - Nil Gejmen EmptySat Jul 02, 2011 2:52 am

Citala sam,ocekivala sam da je predobra a nije mi se svidela niti sam je dovrsila do kraja.
Back to top Go down
.But Home Is Nowhere.
Admin
Admin
.But Home Is Nowhere.


Posts : 107748
Join date : 2009-10-13
Age : 32
Location : Home... but home is nowhere

Knjiga o groblju - Nil Gejmen Empty
PostSubject: Re: Knjiga o groblju - Nil Gejmen   Knjiga o groblju - Nil Gejmen EmptySat Jul 02, 2011 3:00 am

Čini mi se da se snima film, možda urade crtać kao Koralinu, to bi bilo kul.
Back to top Go down
http://about.me/nicky6pack
.Opheliac.
Level 1
Level 1
.Opheliac.


Posts : 189
Join date : 2010-01-22
Age : 29
Location : Here, there, WHERE?

Knjiga o groblju - Nil Gejmen Empty
PostSubject: Re: Knjiga o groblju - Nil Gejmen   Knjiga o groblju - Nil Gejmen EmptySat Oct 01, 2011 11:22 am

Decija knjiga ali mi se bas bas svidela ^^
Back to top Go down
http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/
Sponsored content





Knjiga o groblju - Nil Gejmen Empty
PostSubject: Re: Knjiga o groblju - Nil Gejmen   Knjiga o groblju - Nil Gejmen Empty

Back to top Go down
 
Knjiga o groblju - Nil Gejmen
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Koralina - Nil Gejmen
»  Zvezdana prašina - Nil Gejmen
» Kradljivica knjiga - Markus Zusak
» Poslednja knjiga koju ste procitali?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fun Box :: Fun Box :: Knjige/Books-
Jump to: