Fun Box
Fun Box
Fun Box
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Welcome to hell

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Angie ^ ^
Spammer
Spammer
Angie ^ ^


Posts : 2953
Join date : 2010-07-18
Age : 27
Location : you will never know

Welcome to hell - Page 2 Empty
PostSubject: Welcome to hell   Welcome to hell - Page 2 EmptySun Apr 10, 2011 2:52 am

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down

AuthorMessage
Angie ^ ^
Spammer
Spammer
Angie ^ ^


Posts : 2953
Join date : 2010-07-18
Age : 27
Location : you will never know

Welcome to hell - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Page 2 EmptySun May 08, 2011 1:10 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
It's easy to say but so hard to do. Welcome to hell - Page 2 869741
Back to top Go down
Angie ^ ^
Spammer
Spammer
Angie ^ ^


Posts : 2953
Join date : 2010-07-18
Age : 27
Location : you will never know

Welcome to hell - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Page 2 EmptyMon May 09, 2011 1:05 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
I must hold on.
I must be storng.
I belive in better tomorrow.
Back to top Go down
Angie ^ ^
Spammer
Spammer
Angie ^ ^


Posts : 2953
Join date : 2010-07-18
Age : 27
Location : you will never know

Welcome to hell - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Page 2 EmptySat May 14, 2011 8:05 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Angie ^ ^
Spammer
Spammer
Angie ^ ^


Posts : 2953
Join date : 2010-07-18
Age : 27
Location : you will never know

Welcome to hell - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Page 2 EmptySun May 15, 2011 6:49 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Dragi dnevniche,danas sam ceo dan provela na utakmici.Sreca pa je bila kod nas pa sam mogla da se naspavam.Ustala sam oko 9,nije neshto kasno ali meni se nije spavalo shto je pravo chudo.Vukla se tako po kuci.Jela.Bila malo po netu.Nishta nisam uchila,opet.Doshla je Nevena.Otishle smo zajedno na utakmicu.Utakmica nije proshla loshe mada ja sam plakala,opet.Ipak pobedili smo 3:1.Uvek pobedimo.To se zna.Onda smo otishle na ruchak.Ana neshto non stop prebacuje za ovu reprezentaciju.Mnogo se hvali.Inache ona i Nevena su upale.Nije fer.Mislim Ana jeste trebala ali Nevena nije.Moja mama je poludela shto ja nisam upala.Smatra da sam zasluzila i da trener njih forsira.I ja mislim da sam mogla.Ili Teodora barem.No svejedno.Ne zelim da budem ljubomorna ili da se svadjam.Shta je tu je.Inache sudija me je prozvao Plachko. Welcome to hell - Page 2 869741 I da i machko isto. Welcome to hell - Page 2 940581 I posle tog ruchka sam doshla kuci.Morala sam da perem kosu inache bih ostala malo da proshetamo.Oprala sam kosu.Ovde sam sad.I opet ne planiram da uchim.Mrzi me.A znam da sam se s*ebala ako me izvuche iz istorije.Dace mi 1.Ali ajde sad.Uvek rizikujem.Budala.Ae do sutra ili tako neshto.Cao!
Back to top Go down
Angie ^ ^
Spammer
Spammer
Angie ^ ^


Posts : 2953
Join date : 2010-07-18
Age : 27
Location : you will never know

Welcome to hell - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Page 2 EmptyTue May 17, 2011 2:56 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Dragi dnevniče,kao što vidiš konačno sam uspela da instaliram srpski jezik(latinica). ^^ Anyway,danas je bio dan svađe,da ga tako nazovemo.Ustala sam jutros prelepo raspoložena.Kao što se zna kad god sam ja raspoložena neko mora to da mi uništi. Welcome to hell - Page 2 940581 Tako je bilo i danas.Imali smo istoriju.Sve je bilo pod kontrolom.Učili smo novu lekciju i zezali se sa nastavnikom.Posle smo imali srpski i fiziku.Iz srpskog sam se javila da spremim Iva Andrića za sutra jer mi je ocena u škrpicu.Eh,francuski.Nemanja me je iritirao,kao po običaju.Nastavnica je ušla a on mi je nešto dobacivao.Skočila sam sa klupe i počela da ga bijem.Nije bilo ništa posebno,juče sam ga ubila da je pobegao u WC.I tako smo se tu svađali i svađali.Nastavnica nam je zakazala pismeni za ovaj sad četvrtak,ali nam je dala vežbe koje treba da naučimo napamet.Nemanja je hteo da istera Sandru da bi seo pored Marka Vidojevića,najboljeg đaka u razredu,a Sandra tu sedi od kako je došla nastavnica.I sad on tu našao nešto da mi zavodi red,ovo,ono.Epa dok sam ja u odeljenju to neće moći.Neće nama niko da zavodi red.Skočila sam tu na njega.
Ja:Šta ti misliš,ko si ti?Neće tebi Sandra da ustaje.Ti si ovde niko i ništa.
Nemanja:Šta je bre?Ja sam faca!Puši kurac znaš!
Ja:Ahahahah faca!Ti si jedan najobičniji debil i prostak koji ne zna šta će sa sobom!
I otišao je.Na fizičkom nam je u svlačionici otvarao vrata.Ja sam bila obučena pa sam ga gurnula iz sve snage u svlačionicu i on je pao.Ahahahah otišao je da me tuži kod razrednog.Koja pič*ica.Ne sme mi bre ništa.Kurči se nešto a ovamo ide kod razrednog.Pff!Kad je došao razredni svako je raspravio svoje.Ja sam izašla ispred svih i rekla ovako:
''Ja te molim da me ne prekidaš i da mi ne upadaš u reč dok pričam.Ovako nastavniče.Nemanja ceo dan provocira nekoga.Znate imamo pismeni iz francuskog pa se svi grabe ko će da sedi sa Markom.I sad se on tu kao našao da istera Sandru samo tako.Kao on je neka faca.Pa ko je on da to radi?''
Posle Nemanja tvrdi kako je on hteo da sedne iza Marka i naravno svi su potvrdili moju priču a i razredi zna da sam ja u pravu.Hvala Bogu pa se seli sledeće godine da ga više ne gledam.Nije da ga mrzim samo me nervira užasno.I dok smo na fizičkom igrali odbojku on kao tu nešto navija za nas ovamo.Pff!Neću da se mirim sa njim nikad!On mi se smeje miseći da ću ja da popustim ali ništa od toga.I tako to je od prilike ovaj dan. :p Pretrpana sam učenjem.Odoh.Moram na trening.Vidimo se za neki dan. Welcome to hell - Page 2 869741
Back to top Go down
Angie ^ ^
Spammer
Spammer
Angie ^ ^


Posts : 2953
Join date : 2010-07-18
Age : 27
Location : you will never know

Welcome to hell - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Page 2 EmptyWed May 18, 2011 8:54 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Dragi dnevniče,danas nije bio toliko buran dan kao juče.Stigla sam u školu,na geografiju.Odmah sam se gledala sa Emicom.Pogled je govorio više od reči.Bilo nam je muka.Anyway,geografija je prošla u miru.Fizičko isto.Sve super.Na fizici smo radili neke zadatke i popravila mi je crtu na 4. Welcome to hell - Page 2 447196 Welcome to hell - Page 2 940581 Ali dobro,ima ja da izvučem 5.Na malom odmoru smo rekli Milici.Ja sam probila led,po prvi put. Welcome to hell - Page 2 824166 Bile smo blage.Ali ja jesam bila ljuta ali to nisam pokazivala.Mnogo mi je draga ali brate što jeste jeste.Sa njom moraš biti blag jer se mnogo brzo ljuti.Na srpski smo malo zakasnile.Ja sam kasnila i na fizičko i na fiziku.Samo mene su čekali. Welcome to hell - Page 2 447196 Welcome to hell - Page 2 940581 Šta li je nestavnicima pa su počeli ovako brzo da ulaze. o.O Posle su bili ostali časovi,i nebitno je skorz.Sve po starom.Posle škole sam mislila da odem sa Milicom do apoteke da kupimo šta smo trebale da kupimo.Ali..uvek postoji to ALI. Welcome to hell - Page 2 940581 Moj otac.Nije mi dao da idem sa njom a što je najgore neće ni on da ode.Ponaša se stvarno nezrelo.Vidi se da nije ni trebao da ima decu.Rekla sam Milici da ne mogu da idem i ona je rekla da će da ide sa Kaćom.Ne znam da li je otišla,čisto sumnjam...ali ako nije stvarno će da mi pukne.Kap po kap i ima da mi prelije čašu.Sutra imam pismeni iz francuskog a ništa danas nisam učila.Rekla sam mojima da jesam.Lažem.Napravila sam prepisivku.Mnogo rizikujem.Promenila sam se.Inače sutra bi trebalo da imamo i iz matematike ali ima da teramo nastavnika da odloži.Mora.Jadan čovek.Svaki put nam odlaže.Oko pola 6 sam otišla do Emice na tortu.Zezale smo se po fejsu i ona mi je pokazivala neke nove pesme.Posle je došao najzanimljiviji deo.Gledale smo stare slike.Kidala sam se.Znači ja sam se toliko promenila i prolepšala da je to nenormalno.Ipak i tad sam bila kjut a tek Emicaaa Welcome to hell - Page 2 108312 Dušaa.Sve sam se istopila.Posle smo se nešto dopisivale sa Sandrom.Oko 8 (u srcu te nosam) sam otišla kući.Evo me ovde. ♥️ Najviše volim da se opustim uz forume.TO je od prilike to.Ajde vidimo se sutra pa javljam šta je bilo.Poželi mi sreću. Luv ya! Welcome to hell - Page 2 824166
Back to top Go down
Angie ^ ^
Spammer
Spammer
Angie ^ ^


Posts : 2953
Join date : 2010-07-18
Age : 27
Location : you will never know

Welcome to hell - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Page 2 EmptySat May 28, 2011 12:36 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Dragi dnevniče,danas je sve u svemu bilo ok.Otišla sam u školu.Pri samoj pomisli da moram na časove sam se smorila.Setila sam kako mi je juče bilo lepo na dežurstvu,zevala sam i prskala se okolo.Čim sam stigla u školu osmaci su mi rekli da ću da budem okupana.Ali znala sam da neću jer su me juče prskali. ^ ^ Časovi su trajali i tako.Kako je dan prolazio sve sam bila nadrndanija i nadrndanija.Imam taj neki čudan osećaj u stomaku.Kao da mi je muka ali nije.Nisam ni gladna.Ne znam šta hoću.Mogu samo da kažem da je užasan.Posle škole sam otišla na ringišpil.Gurala sam Milicu ali nismo osvojile.To je bilo samo radi fore. Welcome to hell - Page 2 447196 A i nije mi se nešto vozilo danas,mada nije ni čudo koliko sam se juče vozila.Tri puta sa Mladenom,tri puta sa Mitrom i dva puta sa Urošem.A pet puna smo osvojili.A tek preključe. ^ ^ Večeras ću da izađem sa drugaricama.Ima da se zezamo žešće i ima baš ludo da se obučem.Jedva čekam.Joj mama mi saznala za 3 iz srpskog i poludela je.Zato danas i sutra moram ceo dan nad knjigom.Pokušaću da je izbegnem ali teško.Poljubac dnevniče,pišem kad dođem opet jer sam po ceo dan napolju.
Back to top Go down
Sponsored content





Welcome to hell - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Welcome to hell
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Aloha From Hell
» Aloha From Hell

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fun Box :: Off :: Svašta/Random stuff :: Dnevnik/Diary-
Jump to: