Fun Box
Fun Box
Fun Box
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Ples sitnih demona - Marko Vidojković

Go down 
+3
People Are Shit
~SilentScream~
Djurdja~Drogenmädchen
7 posters
AuthorMessage
Djurdja~Drogenmädchen
Spammer
Spammer
Djurdja~Drogenmädchen


Posts : 6718
Join date : 2009-11-13
Age : 28
Location : Somewhere.Behind The.Clouds.

Ples sitnih demona - Marko Vidojković Empty
PostSubject: Ples sitnih demona - Marko Vidojković   Ples sitnih demona - Marko Vidojković EmptyWed Dec 08, 2010 2:05 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Beograd, 1991. Boban Šestić je učenik drugog razreda Pravno-birotehničke škole. Nesrećno zaljubljen u Anu iz Padinjaka, pankerski pupoljak razorene porodice, proživljava pubertetske košmare na najgorem mestu u Evropi. U zemlji poremećenih vrednosti uličarenje poprima novu dimenziju. Prvi roman Marka Vidojkovića, koji je 2001. bio u širem izboru za NIN-ovu nagradu. Pažljivi posmatrači našeg književnog života će, pročitavši ovaj roman, uzviknuti: evo pisca! Marko Vidojković je autentični predstavnik i jednog naraštaja, i jedne kulture, i jednog shvatanja života. On o tome pripoveda iz gotovo autobiografskog ugla, živo i neposredno, jezikom koji je, kao i sama priča, silovit, pretvoren u generacijsku šifru.
Back to top Go down
~SilentScream~
Level 4
Level 4
~SilentScream~


Posts : 995
Join date : 2010-11-21
Age : 27

Ples sitnih demona - Marko Vidojković Empty
PostSubject: Re: Ples sitnih demona - Marko Vidojković   Ples sitnih demona - Marko Vidojković EmptyWed Dec 08, 2010 5:56 am

Nisam čitala,zanimljiv opis. :)
Back to top Go down
Djurdja~Drogenmädchen
Spammer
Spammer
Djurdja~Drogenmädchen


Posts : 6718
Join date : 2009-11-13
Age : 28
Location : Somewhere.Behind The.Clouds.

Ples sitnih demona - Marko Vidojković Empty
PostSubject: Re: Ples sitnih demona - Marko Vidojković   Ples sitnih demona - Marko Vidojković EmptyWed Dec 08, 2010 9:20 am

Preporucujem ti ovo i sve njegove knjige, genijalan je :)
Back to top Go down
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

Ples sitnih demona - Marko Vidojković Empty
PostSubject: Re: Ples sitnih demona - Marko Vidojković   Ples sitnih demona - Marko Vidojković EmptyFri Dec 10, 2010 1:01 pm

Alien t0 l0ve..ღ wrote:
Nisam čitala,zanimljiv opis. :)
Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
Lu
Welcome!
Welcome!
Lu


Posts : 25
Join date : 2011-01-16
Age : 27

Ples sitnih demona - Marko Vidojković Empty
PostSubject: Re: Ples sitnih demona - Marko Vidojković   Ples sitnih demona - Marko Vidojković EmptySun Jan 16, 2011 8:32 am

Ja nisam procitala, ali preporucio mi je drug pre par dana i sad cu da kupim sve njegove knjige. Cini mi se da je sjajan pisac. :333 Knjige su za punk omladinu.
Back to top Go down
Hellcat
Admin
Admin
Hellcat


Posts : 77809
Join date : 2009-10-13
Age : 32
Location : On Highway 55, six feet under, where no one can find her.

Ples sitnih demona - Marko Vidojković Empty
PostSubject: Re: Ples sitnih demona - Marko Vidojković   Ples sitnih demona - Marko Vidojković EmptySun Jan 16, 2011 1:41 pm

punk omladina Ples sitnih demona - Marko Vidojković 869741
nisam citala
Back to top Go down
http://zlivrach.deviantart.com/
Word eater.
Spammer
Spammer
Word eater.


Posts : 2871
Join date : 2009-10-28
Age : 28
Location : in between?

Ples sitnih demona - Marko Vidojković Empty
PostSubject: Re: Ples sitnih demona - Marko Vidojković   Ples sitnih demona - Marko Vidojković EmptyTue Jan 25, 2011 6:00 am

Nisam čitala.
Back to top Go down
Ivy
Spammer
Spammer
Ivy


Posts : 4977
Join date : 2010-05-02
Age : 32
Location : Underworld

Ples sitnih demona - Marko Vidojković Empty
PostSubject: Re: Ples sitnih demona - Marko Vidojković   Ples sitnih demona - Marko Vidojković EmptyTue Jan 25, 2011 1:41 pm

Ja nesto ne volim Vidojkovica posle one silne sarme i sperme u Kandzama.
Back to top Go down
http://vkontakte.ru/id87566174
Djurdja~Drogenmädchen
Spammer
Spammer
Djurdja~Drogenmädchen


Posts : 6718
Join date : 2009-11-13
Age : 28
Location : Somewhere.Behind The.Clouds.

Ples sitnih demona - Marko Vidojković Empty
PostSubject: Re: Ples sitnih demona - Marko Vidojković   Ples sitnih demona - Marko Vidojković EmptyWed Feb 16, 2011 2:22 pm

Ivy wrote:
Ja nesto ne volim Vidojkovica posle one silne sarme i sperme u Kandzama.

Meni se Kandze najmanje svidjaju, ali zato sve knjige napisane pre i posle Kandzi su mi bas super.
Ni Kandze u sustini nisu toliko lose, mada, bas to sto kazes... sarma Vesnine majke mi je na vrh glave dosla Ples sitnih demona - Marko Vidojković 940581 i Nada mi celu knjigu cini nekako negativnom jer mi se uopste ne svidja njen lik.


Inace, ne morate da prpiadate punk omladini da bi vam se svidelo XD ...ja nisam nikakva pankerka lol, ali knjige mi se mnogo svidjaju Ples sitnih demona - Marko Vidojković 824166
Back to top Go down
Sponsored content





Ples sitnih demona - Marko Vidojković Empty
PostSubject: Re: Ples sitnih demona - Marko Vidojković   Ples sitnih demona - Marko Vidojković Empty

Back to top Go down
 
Ples sitnih demona - Marko Vidojković
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fun Box :: Fun Box :: Knjige/Books-
Jump to: