Fun Box
Fun Box
Fun Box
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 The Mentalist

Go down 
2 posters
AuthorMessage
.But Home Is Nowhere.
Admin
Admin
.But Home Is Nowhere.


Posts : 107748
Join date : 2009-10-13
Age : 32
Location : Home... but home is nowhere

The Mentalist  Empty
PostSubject: The Mentalist    The Mentalist  EmptySun Dec 05, 2010 2:35 am

The Mentalist  Tv_the_mentalist02

Glavni protagonista serije je Patrik Džejn (tumači ga Sajmon Bejker), istražitelj koji u rešavanju zločina koristi visoko razvijene veštine primećivanja, zaključivanja i umne manipulacije kako bi pomogao Istražnom birou Kalifornije pri rešavanju složenih kriminalističkih istraga. Kritičari su seriju nazvali modernom verzijom Šerloka Holmsa, jer glavni lik rešava najsloženije zločine bez razvijenih naučnih metoda kojim se trenutno koriste mnogobrojne kriminalističke serije. Umesto forenzičarskih metoda u seriji je prisutna klasična detektivska istraga koju usmerava predosećaj, a svaki slučaj rešen je kompleksno i uverljivo.
Neslavni televizijski vidovnjak Patrik Džejn, nakon što je stekao negativan publicitet jer je otkriven kao varalica, pridružuje se timu Istražnog biroa Kalifornije, instituciji koja pomaže lokalnim, državnim i federalnim agencijama u rešavanju složenih kriminalističkih istraga. Iako je nepredvidljiv i poznat po zaobilaženju pravila, njegove kolege, agenti Kendal Šo, Vejn Rigzbi i Grejs van Pelt, dive se njegovom šarmu i rešavanju slučajeva uočavajući najsitnije detalje. Patrik Džejn pomoću svog dara uvek ide korak ispred forenzičarskih analiza i svojih kolega. Igrajući umne igre on kriminalcima kompleksnih profila i poremećenih umova postavlja sofisticirane umne zamke koje navode svedoke i osumnjičene da razotkriju činjenice kojih ni sami nisu svesni. Iako je priznao da nema paranormalne, već samo mentalne sposobnosti, jedina koja sumnja u njega je narednica biroa Tereza Lizbon. Ona dolazi do saznanja da je Džejn izgubio suprugu i ćerku koje je ubio okrutni serijski ubica poznat kao Crveni Džon, a koji će se na njegovom putu naći i u budućnosti.


Last edited by .But Home Is Nowhere. on Fri Sep 07, 2012 8:51 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://about.me/nicky6pack
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

The Mentalist  Empty
PostSubject: Re: The Mentalist    The Mentalist  EmptySun Dec 05, 2010 4:36 am

Znam tog plavog, mislim da sam jednom bacila pogled dok sam menjala kanale, nisam sigurna.
Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
.But Home Is Nowhere.
Admin
Admin
.But Home Is Nowhere.


Posts : 107748
Join date : 2009-10-13
Age : 32
Location : Home... but home is nowhere

The Mentalist  Empty
PostSubject: Re: The Mentalist    The Mentalist  EmptySun Dec 05, 2010 4:38 am

Gleda moja sestra.
Ja nekad u prolazu. Nijednom nisam odgledala ni 15 minuta, ali cini mi se da je ok.
Back to top Go down
http://about.me/nicky6pack
Sponsored content





The Mentalist  Empty
PostSubject: Re: The Mentalist    The Mentalist  Empty

Back to top Go down
 
The Mentalist
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fun Box :: Fun Box :: TV serije/TV shows :: R - Z-
Jump to: