Fun Box
Fun Box
Fun Box
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 I must be dreaming.

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 EmptyWed Aug 04, 2010 12:16 pm

First topic message reminder :

Evo, otvorih i ja ovo cudo. :hhihihhihiih:
[You must be registered and logged in to see this image.]
I thought I finally found true friend, but...I'm not sure, anymore. >.>


Last edited by People Are Shit on Wed Jul 20, 2011 11:09 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit

AuthorMessage
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 EmptyWed Feb 09, 2011 5:33 am

" Mesec je tupom krivom kamom zaklao jedno veče žuto. "

[You must be registered and logged in to see this image.]



" Sto vekova ću ovako da te volim, užasno da te volim, sav od paperja i sav od zla. Beži zato dok možeš! "

[You must be registered and logged in to see this image.]



" Ako odeš, široko sivo stopalo gradskog neba zgaziće moju tršavu glavu i razliti po pločnicima. Razbiću čelo o bandere i sva ću pluća izjecati i izjaukati. "

[You must be registered and logged in to see this image.]



" Neko na vratima zvoni. Traže me. Šta vredi i da otvaram kad nisam tu. Ko zna gde sam ja. "

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 EmptyFri Feb 11, 2011 7:38 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 EmptyMon Feb 14, 2011 2:19 pm

Subota. Ana me je zamolila da odem sa rođendana sa njom i Timeom u pozorište. Poslušah je. Stigosmo... Ugledah Aleksandra, čim smo ušli. Srce mi se stegne. I grlo. Srce ima svoje razloge. Ćutke prolazim. Javio se. Uzvratila sam mu. Pognula sam glavu i prošla kraj Bojane i ostalih. Timea je želela da sednemo sa njima. Nije mi padalo na pamet. Otišle smo u crveni hol. Pa u toalet. Onda u mračni deo pozorišta. Timea me je ispitivala o Aleksandru. Saznala sam svašta. Bojana je... ma... Uglavnom, kaže da joj se ne sviđa više on. Plakala je jer se mi muvamo. Muvamo se? Nisam znala. I rekla je kako smo divan par. Ironično, I guess. Poželela sam da odem kući kad mi je sve to ispričala Timea. Aleksandar je počeo da nas slika. Htela sam da odem do njega i zavalim mu šamarčinu. Kako može da bude takav? Nije mi ni poslao poruku da se vidimo.
Važno da piše na chat-u. Htela sam da odem odatle. Ove su me terale da odemo u onaj deo, ali ja nisam smela. Bilo mi je glupo da prođem pored Bojane. Mrzi me. Ona mene mrzi. Ne želim to...
Došla je Tea. ♥️ Oh, koliko mi je bilo bolje samo tada! Rekla sam Ani i Timei da odu da slušaju muziku dok ja pričam sa Teom. Oči su mi bile pune suza. Tea i ja sedosmo. Kad, samo što smo sele, dođe Aleksandar i uništi sve. Htela sam da budem sama sa njom. Da joj ispričam sve. Bilo mi je potrebno to više od svega. On se upoznao sa Teom i rekao nam 'haj'. Mislim se... Pitao me je šta radimo i šta nije u redu. Pa on nije u redu... I must be dreaming. - Page 5 940581 Rekla sam mu da nije ništa. Bila sam hladna. I nije me bilo briga. On je navaljivao. Tea me je upitala zašto ne skinem kaput. Nisam htela... Aleksandar je navaljivao. Rekla sam mu da ode u vc. Da, to sam mu rekla. Rekao je da nije pošao tamo, već ovde, gde se ne puši. Navaljivao je, navaljivao. Ispričala sam im kako me Tina, Bojana i ostale gledaju kao da će da me ubiju, i da je Bojana ljubomorna. I rekla sam mu kako mi je sve rekla Timea. On je napravio šalu od toga da su ljubomorne na mene, upitavši me "čekaj, ona se pali na tebe?" Nije mi bilo do smeha. Htela sam da mu razbijem tu njegovu divnu glavu lepu. Otišao je do Tine, i vratio se. Rekla sam mu da je sve uništio. Treba da zna. Rekao je da je okej, i da me Tina ne poznaje. Haha... Da... Navaljivao je, dirao mi je usne, pokušavajući da ih rastegli u kiseli smešak. Išao mi je na živce. ON je bio kriv za sve. I za njihove zle poglede na meni, za sve... Zato što mu se sviđam? Ako da, zato... I zbog onoga u subotu. Ali nema veze.
Rekao mi je da se razveselim malo. Ćutke sam gledala kroz prozor. Rekao mi je da ih ignorišem. NE MOGU! Rekla sam mu da ne volim da me neko mrzi. Posle nekog vremena odlučila sam da odem da slušam svirku. Aleksandar je odvojio Teu na stranu i rekao joj nešto. Rekla mi je da joj rekao da me smiri. U redu je, nisu mi potrebni lekovi, bar ne još. Tea me je pazila, čisto da ne uradim neku glupost. Šalim se... Kasnije je došao on i pitao me šta radim. Nasmešila sam mu se. Ah, da, uspeo je da me nasmeje onda, iako me je nervirao. Bio je to nekako fake smile, ali bolje išta nego ništa. Morala sam da mu dokažem nekako da sam okej. Dirao mi je rebra. Bockao. Lepo je bilo. =) Kasnije, Timea i ja smo ušle u mračni deo pozorišta, ušle su još 2 budale. Isprva sam mislila da je jedan od njih Aleksandar. Jok. Budale nas ponudile pivom, i kao, da se upoznamo. Mislila sam da smo gotove. Nekako smo pobegle. Bilo je smešno. Kasnije su me prepoznali. Trčale smo kroz pozorište. XD
Posle me je Aleksandar odvojio na stranu, ka muškom vc-u. Htela sam da ga upitam nešto, ali bi zvučalo kako ne treba. Pitao me je da li sam u redu... Bože. Rekla sam da jesam, pitao je "sigurno?"... Aha.. Malo sutra sam dobro..
Pisao mi je sutradan, u nedelju, na chat-u. Tražio je da mu ponovo ispričam sve. Rekla sam mu sve lepo još jednom. Rekao je: "ma jednostavno ih ignorisi
i izvini ako sam ja kriv a znam da jesam...izvini" Zatim sam mu ja rekla: "Pokušavam. :\ Ne, nisi ti kriv, ja sam htela tebi da se izvinim jer sam juče bila nekako hladna, ali bila sam iznervirana i svega mi je bilo preko glave." On je rekao: "ne trebas da se izvinjavas...znam kako ti je"
Fuj, gramatička greška. XD Ali, ovde mu je oproštena. Zato što je ispao jako divan i razuman. ♥️
Ovaj, i danas je pisao... Tj. juče. Kratak razgovor, ali bar mu je stalo do mene, koliko vidim. Piše mi kad god smo oboje online.
Samo se više ne bockamo...
Eh, jedva čekam vikend! I briga me za Bojanu više... Malo sutra. Ali neka, ignorisaću...
I biću bolja prema Aleksandru. I reći ću mu nešto lepo, obećavam.. :)
Lajkovala sam mu 2 slike u 4 ujutru. 8) Morala sam posle svega onoga da mu dam neki znak...
Sve će biti ok, nadam se...




<3
Good night.
Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 EmptyWed Feb 16, 2011 10:07 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Fucking true...

Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 EmptyFri Feb 18, 2011 3:27 pm

Toliko od mene...
Laku noć.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 EmptySat Feb 19, 2011 6:14 am

Eh... Izlazim večeras u, u pozorište. Pa valjda će biti dobro. Bio bi red. Strašno mi nedostaje A. mada opet, nekako mi se ne viđa sa njim... zbog Bojane... E, rekao je da će popričati sa njom, i da mogu da se opustim. Lepo je to što će konačno popričati, ali ja NE MOGU da se opustim. Jebiga. E, a rekla sam mu da ne beži više od nje, tako je glupo. On je rekao da mora jer će da ga pojede. Rekla sam mu kako je ona jadna, i kako se on njoj sviđa. Rekao je... ' ne sviđam joj se '. Haa, skromno! Potom je dodao... ' ona mene voli I must be dreaming. - Page 5 869741'. U pičku materinu, koji debil, arghhhhhjkbhzlkajnzppcznljankjlhj!!!
Mnogo me je iznervirao tada. X.X
Bože...
E, neću više da pričam o njemu. 8) Btw... ok, nema veze sad. x D

Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 EmptyThu Feb 24, 2011 10:27 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jeste, jeste, jestee!
Kako je prfekt urađeno ovo.
Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 EmptyMon Feb 28, 2011 2:18 am


Ponovo počinjem da dišem. Dišem...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Želim... hmm, želim da...
Pa da, želim da umrem na trenutak. I za mesec dana da se vratim u život.
Da..
~ Treba mi vazduh, da me ponese. Da me ponese, na na na na , nekoliko dana. ~
Da vidim hoće li se jebeno promeniti nešto. Ali ja već znam da neće...
I upravo se gledam u ogledalu. Tražim nešto u svojim očima, ali nema... Nema. Praznina.
I niko ne želi da priča sa mnom. Niko... I zato ja toliko volim da ćutim. Volim stvarno.

[You must be registered and logged in to see this image.]
~ Mnogo je blesavo što ovako umorni, dane odrasle i krpimo i paramo i ne umemo k'o nekad, od srca, bezazleno budni da sanjamo i sebe najlepše varamo. ~
Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 EmptyMon Feb 28, 2011 11:26 am

Danas sam dosta plakala. Stvarno mnogo.
Ali, uveče, sasvim neočekivano, dođoh na fb oko pola 9, šta ja znam, i još pričam na telefon sa Timeom, kad notifikacija od Aleksandra, lajkovao mi je i danas sliku! 8D Nanana! :DD
Šesta slika koju je lajkovao. ♥ Ja sam njemu četiri. Mada dobro, on je i kod Ane onu na kojoj sam, dakle sedam! 8D 'aj sad osam. XD Šalim se. ^_^
I posle malo, ćaskam ja sa Timeom, kad meni on posle 9 jebenih dana, napiše 'eee'. Tipično. 8DDD
Umrla sam. Da, umrla sam po stoti put.
I zvučaće jako patetično, trulo, izlizano, kliše, nazovi kako 'oćeš, ali trenutno mi je on dao razlog da budem srećna i da živim lepo i tako.
Zato što me svi trenutno nerviraju, osim njega. I on me je nervirao do pre par sati, ali sad je okej.
Pa da, zaljubljena sam. Onako, prs'la sam, na komade...
Ali znaš kako je divno.
He, a pitao je zašto nisam izašla u subotu. PITAO JE!!! Jebeno je pitao! ;D
I pitao je gde sam ja, nema me nešto. A što volim kad to kaže, tj. piiita. <3 Pita sa sirom.
A, dolazi duša u subotu na dvesta dvojku, HELJEA!
I moraćemo da se smuvamo, žao mi je, moraćemo.
8DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Hoćemo bre. :'D Mislim, volela bih, mada se bojim.
E, napaljen mi je ovaj dnevnik. Jedan post 'normalan', a sledeći ultra naložen. XD
A šta ću kad sam hiper otkad mi je pis'o. : D
Nego, idem ja malo da pogledam geografiju i istoriju, sutra kontrolni i pita istoriju, a ja takla nisam. Mislim super. :)
Svejedno, jedva čekam subotu!
I ko bi na mom mestu sad mogao da uči, damn?!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 EmptyWed Mar 09, 2011 12:15 pm

Čudno se osećam. Jako. Danas mi je Aleksandar 2 puta pisao na chat - u u toku dana! Čoveče. :) Mislim, dovoljno je i jednom.
Mada, što više - to bolje. I onda kad se vidimo - ćutaćemo.
Ne znam da li oseća nešto prema meni. Ne znam, i neću saznati dok ga ne upitam to.
Zato smo se dogovorili da se ispričamo u subotu, i reći ću mu sve i pitaću ga lepo.
Valjda.
Ali slušaj ovo '' gledam tv...i ujpravo sam hteo da odem, kad opa vidim ti si tu I must be dreaming. - Page 5 824166 upravo* '' kako možeš, a da se ne raznežiš makar malo nakon ovoga?
Divan je.
Pazi, možda i dođe u Vršac, ako Goran ozdravi, pa ima da spava kod njega.
JAOJ.
A ne, najjače bi bilo da sam mu ponudila da spava kod mene. xDDDD Rekli su mi da mu to kažem.
WTF? Mozgovi.
Eh da... Došao je on u subotu ipak. Posle, samo onako, neko me ščepa za ramena, kao da me masira.
Ja se poluokrenem, ove me ostaviše samu, kad ja vidim Aleksandra! =) A pre toga sam mu se jedva javila.
I on me onako nežno i sočno i balavo, šalim se bre, nije balavo, poljubi u obraščić i upita šta je bilo.
Pa šta da bude???
Zatim je otišao kod Gorana.
Nisam obraćala pažnju na njega, ove kažu da me je gledao, i da ja treba i njega da gledam, jer će pomisliti da mi se ne sviđa.
I... onda sam ga pogledala, i uhvatila njegov pogled.
I posle smo se mimoilazili stalno, ali ništa posebno nije bilo.
U stvari jeste.
Sutra na chat - u je rekao da je trebalo da pričamo, i, i, i... rekao je da sam pocrvenela malo kada me je poljubio i povukla se. :0 Holy shit.
Rekla sam da nije tako. XD On je kazao da jeste. xd
I, onda sam se ja prosrala malo, slušaj, da, ubiću se I must be dreaming. - Page 5 869741:
[Nanananana.]
Report · 10:03pm
hocu I must be dreaming. - Page 5 824166
i da moram ponovo s ledja da ti pridjem
zar ne?
?
[You]
Report · 10:06pm
Hah, ma ne moraš. :) Ja sam samo rekla da je to neobično slatko, ali ne moraš ti sad... XD­­
[Nanananana.]
Report · 10:07pm
e sad bas hocu I must be dreaming. - Page 5 824166
[You]
Report · 10:07pm
Haha, pa dobro. XD Nemoj samo na smrt da me isprepadaš. I must be dreaming. - Page 5 824166 Mada, fora je da ne znam da si iza mene. I must be dreaming. - Page 5 869741 Ali, kako god. I must be dreaming. - Page 5 869741­­
[Nanananana.]
Report · 10:09pm
neces znati ne brini I must be dreaming. - Page 5 824166
pojavicu se niodkud I must be dreaming. - Page 5 869741
haha
E, ne to, vidi šta je posle rekao:
[Nanananana.]
Report · 10:29pm
bas
ali docicu kad tad
I must be dreaming. - Page 5 824166
videcemo se...pricacemo I must be dreaming. - Page 5 824166:D
napascu te s ledja I must be dreaming. - Page 5 869741 <= AHAHAHAHAHHAHAHHAAHHAHAHA, onaj moj debilni izraz. :'D
[You]
Report · 10:30pm
Yay. XD Aww, okay. I must be dreaming. - Page 5 869741
[Nanananana.]
Report · 10:31pm
ti bas volis kad ti neko tako pridje?
ili sam jedini ?
I must be dreaming. - Page 5 824166
[You]
Report · 10:32pm
xDDDDDDDDDDDDDD Jedini si, meni niko ne prilazi s leđa. :p I must be dreaming. - Page 5 869741
[Nanananana.]
Report · 10:32pm
odlicno I must be dreaming. - Page 5 824166 znaci cim ti neko tako pridje znaj da sam ja I must be dreaming. - Page 5 824166
[You]
Report · 10:33pm
Haha, dap, prepoznaću ja, imam oči i na leđima. XD
[Aleksandar Ristic]
Report · 10:33pm
I must be dreaming. - Page 5 824166
[Aleksandar Ristic]
Report · 10:40pm
e idem ja...cujemo se I must be dreaming. - Page 5 824166 i cuvaj ledja ja sam rezervisao vec I must be dreaming. - Page 5 824166
haha salim se I must be dreaming. - Page 5 824166
laku noc
[You]
Report · 10:40pm
Haha, okej. I must be dreaming. - Page 5 824166 Idem i ja. :) Laku noć. :)

E... sviđa mi se jako. I on jednostavno MORA da nađe način da dođe u subotu, MORA.
Hoću da mu kažem sve. Sve, sve, sve.
I da, napašće me s leđa, čuješ? ='D
Ne, na ovo sam mislila, kako sam se sjebala. XD
[You]
Report · 3:09pm
Ne podsećaj me, ubiću se. XD
Anyway, nismo pričali juče, a baš sam bila opuštena! XD
[Nanananana.]
Report · 3:10pm
jaoooo pa sto nisi rekla ?
mogli smo malo da se zezamo
kad sm te poljubi nekako si se povuka
sam te poljubio*
povukla*
jaooo tastaturaaaaa
i onda sam otisao nisam znao sta je
[You]
Report · 3:11pm
Well, bilo mi je glupo. I must be dreaming. - Page 5 869741 Mada sam baš htela da pričamo, ali reko' 'ajde, neću da smaram. 8D
Nisam se povuklaa. XD
[Nanananana.]
Report · 3:17pm
hahaha jesi...mada si malo pocrvenela ali nema veze
I must be dreaming. - Page 5 869741
[You]
Report · 3:18pm
Pa ko ne bi? XD Bilo mi je neprijatno tada. I must be dreaming. - Page 5 869741
[Nanananana.]
Report · 3:18pm
hahaha sto?
[You]
Report · 3:20pm
Pa kako štoo? x'D Jednostavno je bilo iznenada ii otkud znam, isprepadao si me malo. XD Mada volim kad me tako napadneš sa leđa. XD
[Nanananana.]
Report · 3:21pm
haha postacu poznat po tome I must be dreaming. - Page 5 869741
msm kod tebe I must be dreaming. - Page 5 869741
[You]
Report · 3:22pm
^^ To je slatko. I evo, svečano ti se izvinjavam, sledeći put ću i ja tebi da priđem, pa ćemo da pričamo malo. [valjda xd]
*I must be dreaming. - Page 5 869741
[Nanananana.]
Report · 3:22pm
haha ok I must be dreaming. - Page 5 824166
slatko I must be dreaming. - Page 5 824166
to mi se svidja I must be dreaming. - Page 5 869741
[You]
Report · 3:23pm
Pa šta da radim kad jeste. I must be dreaming. - Page 5 869741
[Nanananana.]
Report · 3:23pm
znaci svaki put da ti prilazim od naza?
nazad*

Ne, ovo za kraj da kopiram tekst. I must be dreaming. - Page 5 108312
[Nanananana.]
Report · 10:12pm
valjda
pa koliko vec nismo pricali?
koliko puta sam bio i nista
mora to da se promeni
[You]
Report · 10:13pm
Pa jeste, pod hitno! I must be dreaming. - Page 5 824166­­
Samo ne znam ZAŠTO nismo pričali. I must be dreaming. - Page 5 869741­­
[Nanananana.]
Report · 10:14pm
pa nzm ni ja I must be dreaming. - Page 5 447196
[You]
Report · 10:15pm
Pa dobro, sledeći put ćemo da pričamo. :d­­
[Nanananana.]
Report · 10:16pm
hocemo I must be dreaming. - Page 5 824166

Znam JA zašto nismo pričali, ali... whatever. 8D
E, ako se ja njemu ne sviđam, onda stvarno... Nemam reči. =)
A biće nešto valjda i od nas.
Btw, ovo su sve izmešani konverzejšni, tako da je konfuzno malo. I nisam pisala cele, naravno. Samo oni delovi gde se pominje '' prilaženje s leđa '', kud sam se prosrala za taj izraz. XD
Laku noć... :)


[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 EmptyFri Mar 11, 2011 12:16 pm

Can't wait for... today! ;D
Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 EmptySun Mar 13, 2011 1:34 pm

'Cause the walls started shaking,
The earth was quaking,
My mind was achin',
And we were makin' it and you...

Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 EmptyTue Mar 15, 2011 11:11 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
God, tell me... does he... does he like me?
Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 EmptyWed Mar 16, 2011 9:29 am

Sreli smo se.
Bože...
Bila sam neopisivo srećna.
Najboljih par minuta u mom životu, što se tiče prepodneva.
Divno je bilo.
Videla sam neku priliku koja je sličila njemu, ali nisam se trudila da razaznam je li to on...
Ali, bio je...
:'D
Išao je ka meni, Bože.
Inače ide drugim putem, ali sada... :DD
Stali smo na ćošku, i zagrlili se.
Bilo je lepo. Čudno sam ga zagrlila; drugačije nekako.
Visok je. <.3
Verovatno sam umrla zatim...
Poljubio me je u obraz oko 3, 4 puta za redom. Onako, nežno, lepo, divno, očaravajuće.
To je ono kao što je kazao na chat - u. ♥ Ja sam njega jednom samo.
Pričali smo par minuta; onda smo krenuli svako ka svojoj školi; prvi čas imao je kontrolni.
Svejedno, kasnije, čitav dan sam se smešila po školi.
Memories...
Oh Bože! Možda se i sutra vidimo tako?
Ne znam; ali dobro da nisam morala da čekam do aprila.
Dobro je...
Mislim da... ne znam, neću govoriti unapred, sve će ići svojim tokom, I hope so.
HAPPINESS!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 EmptyThu Mar 17, 2011 6:14 am

Danas kad sam se vratila iz škole, kao i uvek, uputila sam se ka novoj tehnologiji, zvanoj ' kompjuter '.
Nije bilo struje i baš sam se iznervirala.
Namestila sam krevet posle 903 godine, pa nisam znala šta da radim sa sobom.
Palo mi je na pamet da posetim šupu sa namerom da pronađem neke drangulije i odnesem ih u kuću.
Otišla sam; tamo je bilo struje.
Ušla sam; udahnula sam ružičastu prašinu detinjstva.
Nisam ništa pronašla.
A i mačka mi je skrenula pažnju, pa sam se vratila u kuću praznih ruku, sa jednim malim zaključkom:
Moj život je bio mnogo lepši bez kompjutera.

[You must be registered and logged in to see this image.]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Say ' hi ' to nostalgia.
Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 EmptyMon Mar 21, 2011 11:35 am

Ana... Vratila mi je pismo. Mislim, odgovorila mi je na pismo.
Tako je lepo. Sviđa mi se.
Rekla je da sam je rasplakala.
Volim to da radim. Postignem nešto time ako nekoga rasplačem za rođendan ili tako nešto. Mislim, od sreće, naravno...
Ana mi je u pismu rekla mnogo lepih stvari. Svesna sam kakvu divnu prijateljicu imam! (♥)
Znaš šta? Rekla je da sam ja jedno veliko hodajuće srce! ☺ ☺ ☺ (♥)
Ja... obožavam taj izraz, i nisam znala da ga i ona koristi... za mene! =')
Oh Bože...
Ne zaslužujem ništa od toga, zaista.
Danas je prvi dan proleća. Srećna sam. Moje omiljeno godišnje doba. (♥)
Još malo pa će mi rođendan! 8D
E, šta li ću ja sa Aleksandrom mojim?
02. 04. 2011. požuri se! Jedva čekam! :00
Ovaj, izludela sam... Dunja...
Ne znam, danas mi je prekipelo.
Postajem paranoična.
Ustala sam u 6 ujutru. Da...
Onda, svi oni glasovi u glavi. Jezivo. 5 njih mi se obraća u isto vreme; izludeću na kraju. Stvarno hoću.
Sve će se završiti kao tipičan horor film; kada glavni lik završi u psihijatriji.
Ali ozbiljno.
Dunja me ubeđuje da me je probudila u toku noći, jer sam zaspala.
Rekla je da sam pričala sa njom i bila nadrndana.
Rekla sam da se ne sećam.
Ubeđivala me je da lažem. Nisam lagala... Ja se stvarno ne sećam toga; nije ni bilo toga.
Rekla sam da sam verovatno spavala dok sam " pričala " sa njom.
Rekla je da su mi oči bile širom otvorene. I da sam bila nekako nadrndana, nije ni smela da uđe u sobu posle.
Šta... šta je to?
Zašto se ne sećam?
Ovo mi nije prvi put...


[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 EmptyTue Mar 22, 2011 10:24 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 EmptyFri Apr 08, 2011 9:09 am

" Every atom of me missed him. "
[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 EmptySun Apr 10, 2011 10:13 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 EmptySun Apr 24, 2011 10:07 am

~ Jedno maleno zrnce, koje se nalazilo na površini peščanih naslaga, otpoče jednog jutra, nekim čudom, da misli.
U njegovoj sićušnoj glavi rojile su se velike slike o nekom drukčijem i neobičnijem životu.
Peščano zrnce je zaželelo da se pokrene iz svoje zažarene jednoličnosti, da napusti ovo dosadno mesto sa kojeg se nije čuo ni šum, ni glas, niti se moglo bilo šta, sem peska, videti. ~

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 EmptyWed Apr 27, 2011 1:13 pm

" ... I osim šumorenja vetra u topolama, duž reke, i noć je bila ćutljiva kao i mi... "

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 EmptyFri Jun 17, 2011 8:34 am

Pa, konačno sam završila sa ovom osnovnom školom.
Srećna sam.
Jedva sam čekala srednju. Danas su neki plakali. Ja nisam. Nisam mogla. Ne osećam potrebu da plačem za njima.
Plakaću ako bude bilo potrebno, tj. ako budem osetila. I ako mi bude nedostajalo išta.
A hoće, videćeš. Koliko god me nervirali, nedostajaće mi sumorni školski dani sa još sumornijim ljudima.
Ili još gore - ja sam ta koja je sumorna, a oni tako srećni, ni ne primećuju moj sumoran život.
Lupeetam.
Jedva čekam srednju!
Aleksandar. ♥ Ne mogu da zamislim da ću imati neki razlog zbog koga ću jedva čekati školu.
A i nova okolina. Ufurana obična retardirana okolina.
Biće i ovi neki iz mog starog razreda. Sada je već stari. Ali dobro.
Jako se proseravam, i boli me stomak. Ne znam šta da radim. Dosadno mi je.
Trebalo bi da učim za prijemni.
P. S. I dalje mi se sviđa Aleksandar.
E, da! Danas smo Ana i ja gledale snimak sa maturske večeri. :') Jako smo smešne.
I sviđala sam se sama sebi na tom snimku, ma koliko bila retardirana.
I nedostajaće mi sve to.
I ne znam kako ću ja na sledeću maturu bez moje Ane. Ne znam, stvarno.
Videćemo...
Svejednoo; kraj je. Završetak. Raduje me sve to. Nema više Đine, Jovane, Tamare, Bojane, Ane, Zorane, Čedomirke, Ivane, Marine, Anamarie, Nikole, Nikole, Nikole, Mirka, Mirka, Igora, Igora, Dragana, Nebojše, Marka, Ace... Nema više nikoga! Osim moje najbolje drugarice na svetu i planeti - Ane Jovanović!
Freedom! 8)
Ovaj raspust treba iskoristiti na najbolji mogući način.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 EmptyMon Jul 04, 2011 8:23 am

I ipak se dešava.
Subota, nedelja, ponedeljak... treći dan otkako se nisam čula sa Anom.
Ona me uvek zove, moguće da mi sad tera kontru, i čeka da ja nju prva pozovem.
E pa neću. Tvrdoglavo ću čekati da ona to uradi, jer sam ljuta.
Nije me pozvala u subotu da izađem, već je izašla sama sa Anom i Dijanom.
Fuck you.
Fuck you.
And, fuck you.
A sad će joj i rođendan, za 8 dana.
Super.
Ne idem nigde. Po čitav dan sam u kući, i jako mi je sranje sve ovo.
Poslednji raspust. Poslednji, jer, od srednje će se sve promeniti. Ne želim da pričam za druženje, ali možda i to...
I zato je ovo trebalo biti samo naš raspust, u potpunosti iskorišćen.
Ne bih više da pravim budalu od sebe...
U petak sam bila na svirci [koncertu] Atheist Rap - a.
Dobro je bilo.
Hektor. Nenad. Ništa mi tu nije jasno.
Nisam se javila Hektoru, mada je trebalo možda?
Da imam priliku da vratim vreme unazad, stvarno ne bih ništa promenila po tom pitanju.
Hektor me je gledao, kažu bar. Strašan je.
Ne, ne, ne. Dodao je Anu na fb - u.
Ne, nemoj mi reći da mu se sviđam?
Pa to je surovo, nije fer, neću.
Odvratan je, a i ja sam stvarno jadna, šta sve pričam za njega sa Anom R.
Ali smešno je. On je kreten.
Ali jadan.
Ali ne.
P. S. Timea kaže da ju je Hektor zamalo silovao na školskoj klupi. XD
Šta ako mene?
" Gospođice... " :0

Ah, memories, memories!
Hektor.I must be dreaming. - Page 5 444820
Jadna sam.

Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 EmptyThu Jul 14, 2011 5:01 am

~ I have a problem that I cannot explain,
I have no reason why it should have been so plain,
Have no questions but I sure have excuse,
I lack the reason why I should be so confused,

I know, how I feel when I'm around you,
I, don't know, how I feel when I'm around you,
Around you,

Left a message but it ain't a bit of use,
I have some pictures of what might be the dues,
Today you saw, you saw me, you explained,
Playing the show and running down the plain,

I know, how I feel when I'm around you,
I, don't know, how I feel when I'm around you,
I, I know, how I feel when I'm around you,
I don't know, how I feel when I'm around you,
Around you

I, I know, how I feel when I'm around you,
I, don't know, how I feel when I'm around you,
I, I know, how I feel when I'm around you,
I, don't know, how I feel when I'm around you,
Around you, around you, around you, around you ~

[You must be registered and logged in to see this image.]
I can't take it anymore.
Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 EmptyWed Jul 20, 2011 4:27 am

~ Samo ja znam, nikada više, nikada više nećemo se uhvatiti za ruke ni hodati od ugla do ugla i pokušavati uzalud da se setimo dok ćutimo nečega vrlo važnog, nečega toliko ogromno važnog čega se razdvojeni nikada više nećemo moći setiti... ~

[You must be registered and logged in to see this image.]


Da, dobro, nismo se držali za ruke...
Kristalno mi je jasno da zvučim patetično i fenserski, ali meni nedostaje Aleksandar.
Ne onako kako svima neko nedostaje.
Ne ne dostaje samo njegova pojava, već i razgovor i dodir.
Nisam imala priliku da ga vidim čitavih 47 dana.
I ja umesto svega toga dobijem Filipa, koji pritom živi u Beogradu, a Aleksandar u jebenoj Uljmi koja je bukvalno na dvadeset minuta od Vršca! [Busom, kolima.]
Pa ovo stvarno nije u redu.
Pisao mi je Filip. Želi da blejimo.
Znala sam da će me pozvati. Kladim se da će dosađivati o nekim njegovim filozofijama i nerazrešenim misterijama i retoričkim pitanjima.
Opet, Aleksandru očigledno nije nimalo stalo do mene.
Danas je rekao tamo nekom liku da ne zna da li će doći u Vršac, i da će sad kraj. Kraj? Pa ima još malo više od mesec dana!
Pa dobro...
A Filip mi možda postane drug neki, kao pre kad smo pričali.
Ko zna koliko se promenio. 2 godine, hej! Šalim se.
Vidim po profil slici da puši i da je u nekom tripu.
I dalje stojim pri tome da je odvratan... 8D
A da li ja to možda lažem samu sebe?
Na - a.
Ovaj, sve u svemu, rekao je da " blejimo " [damn, mrzim tu reč!] u centru u četvrtak, iliti sutra.
Nismo se dogovorili oko vremena, niti oko konkretnog mesta.
Mislim, daj, da " blejimo u centru ".
Totalno neodređeno.
Treba da se igram žmurke i da ga tražim po centru, daj?!
Vidim da ne namerava da mi odgovori na neka pitanja!
Uostalom, ne želim sama da idem tamo. Još će i Peđa biti tamo.
Beži.
A izgleda da nema ništa od toga, nismo se dogovorili KADA!
A who cares. Još mi je samo ovo trebalo.
P. S. Jedva čekam rok vilidž! I must be dreaming. - Page 5 584723
Hajde, neka dođe i Aleksandar, molim te. (♥️)
Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
Sponsored content





I must be dreaming. - Page 5 Empty
PostSubject: Re: I must be dreaming.   I must be dreaming. - Page 5 Empty

Back to top Go down
 
I must be dreaming.
Back to top 
Page 5 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fun Box :: Off :: Svašta/Random stuff :: Dnevnik/Diary-
Jump to: