Fun Box
Fun Box
Fun Box
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 ':..Don't wanna know anything..:'

Go down 
AuthorMessage
Jenny McCormic
Level 4
Level 4
Jenny McCormic


Posts : 826
Join date : 2010-07-08
Age : 27
Location : evo ne znam boga mi.

':..Don't wanna know anything..:' Empty
PostSubject: ':..Don't wanna know anything..:'   ':..Don't wanna know anything..:' EmptyMon Aug 02, 2010 8:58 pm

this is my diary....':..Don't wanna know anything..:' 824166

pisacu kad budem mogla..':..Don't wanna know anything..:' 903515)
Back to top Go down
Jenny McCormic
Level 4
Level 4
Jenny McCormic


Posts : 826
Join date : 2010-07-08
Age : 27
Location : evo ne znam boga mi.

':..Don't wanna know anything..:' Empty
PostSubject: Re: ':..Don't wanna know anything..:'   ':..Don't wanna know anything..:' EmptyWed Aug 04, 2010 12:17 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Zasto swe sto je lepo ima kraj??
[You must be registered and logged in to see this image.]
Pitam se zasto sam srecna jedino dok se necemu nadam, i zasto, kada se to nesto desi, nikada ne ispadne onako dobro kao sto sam zamisljala...

Back to top Go down
Jenny McCormic
Level 4
Level 4
Jenny McCormic


Posts : 826
Join date : 2010-07-08
Age : 27
Location : evo ne znam boga mi.

':..Don't wanna know anything..:' Empty
PostSubject: Re: ':..Don't wanna know anything..:'   ':..Don't wanna know anything..:' EmptyWed Aug 04, 2010 12:29 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Just answer my question...
"Why?"
Back to top Go down
Jenny McCormic
Level 4
Level 4
Jenny McCormic


Posts : 826
Join date : 2010-07-08
Age : 27
Location : evo ne znam boga mi.

':..Don't wanna know anything..:' Empty
PostSubject: Re: ':..Don't wanna know anything..:'   ':..Don't wanna know anything..:' EmptyWed Aug 04, 2010 12:33 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Can we pretend that airplanes
In the night sky
Are like shooting stars
I could really use a wish right now
Wish right now, wish right now
Can we pretend that airplanes
In the night sky
Are like shooting stars
I could really use a wish right now
Wish right now, Wish right now...
Back to top Go down
Jenny McCormic
Level 4
Level 4
Jenny McCormic


Posts : 826
Join date : 2010-07-08
Age : 27
Location : evo ne znam boga mi.

':..Don't wanna know anything..:' Empty
PostSubject: Re: ':..Don't wanna know anything..:'   ':..Don't wanna know anything..:' EmptyMon Oct 18, 2010 1:14 am

':..Don't wanna know anything..:' 940581.....smooor..
aghrr....sve je bilo super dok nismo otisli na tu glupavu exkurziju..':..Don't wanna know anything..:' 940581
ali..sve sto je lepo mora da se zavrsi....ja i moj zivot smo pravi primeri za to "lepo"..':..Don't wanna know anything..:' 940581
kad smo dosli na taj glupavi kopaonik trebala sam da budem sa 2 najj drugarice u sobi..super..bas sam se radovala tome...nas tri zajedno..♥️ ali onda jednog lepog dana dodje nastavnica us*ana..i pokaze karticu na kojoj je pisalo dvokrevetna soba..':..Don't wanna know anything..:' 940581 to je bila jebeno ZADNJA soba! tako da sam ja morala da odem kod nekih drugih u sobu..':..Don't wanna know anything..:' 940581 ali nmvz..svako vece smo bili u nekoj velikoj sobi..':..Don't wanna know anything..:' 940581 super _._
Sledeceg dana na rucku shvatila sam kakav je moj "najbolji" "DRUG"...
Moje bff su me zamolile da im donesem dva kolaca posto im nie bilo dobro...oke..donela sam..a moj "drug" je bio sa njima u sobi...rekao je da ce on da uzme kolace i da ja idem u svoju sobu...nisam imala blaaage veze sta se tamo desavalo pa sam sva smorena otisla u svoju sobu...':..Don't wanna know anything..:' 940581
onda je uletela moja drugarica u sobu i pocela da vice: "Jelena, eto kakvu ti drugaricu imas! I to najbolju! Eno je pokusava da se smuva sa Filipom...a rekla je da nece posto se ti lozis na njega"...':..Don't wanna know anything..:' 940581 picka... _._
vise mi nie najbolja drugarica (ali se jos uvek druzimo ':..Don't wanna know anything..:' 940581) a kolaci koje sam im donela zavrsili su na vratima od moje sobe...bacio ih je moj "drug"...
on je tako dvolican..kad mu treba za kontrolni ili tako nesto, stv zna da ti se uvuce u dupe..a kad dodju ovi iz druge smene on se ponasa kao da mi ne postojimo..':..Don't wanna know anything..:' 940581 vise necu da sedim sa njim..':..Don't wanna know anything..:' 940581 prebacicu se u zadnju klupu...boli me k**** _._
i 1oo% sam sigurna da ce kad se premestim da pocne da mi se ulizuje....ali kao sto sam rekla boli me k**** i bolece me k****


to je sve za sad... _._ nadam se da nece biti jos ovakvih slucajeva...':..Don't wanna know anything..:' 940581

za sad kuliram i boli me.. ':..Don't wanna know anything..:' 89949
Back to top Go down
Sponsored content





':..Don't wanna know anything..:' Empty
PostSubject: Re: ':..Don't wanna know anything..:'   ':..Don't wanna know anything..:' Empty

Back to top Go down
 
':..Don't wanna know anything..:'
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ':..Don't wanna know anything..:'

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fun Box :: Off :: Svašta/Random stuff :: Dnevnik/Diary-
Jump to: