Fun Box
Fun Box
Fun Box
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Go down 
+7
~SilentScream~
emily_darling^^
NikolaKindredAutmn
XxOhLaLaLaxX
Hellcat
-forgotten.child-
.But Home Is Nowhere.
11 posters
AuthorMessage
.But Home Is Nowhere.
Admin
Admin
.But Home Is Nowhere.


Posts : 107748
Join date : 2009-10-13
Age : 32
Location : Home... but home is nowhere

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty
PostSubject: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer   Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer EmptyMon Jun 28, 2010 11:51 pm

I Deo -> “Devojcica sa Sestog meseca” - Muni Vicer

- Description: Naizgled sasvim uobicajena i nestasna devojcica Nina zivi u lepom ambijentu grada Madrida. Roditelji su joj prilicno zauzeti, pa brigu o njoj vode dve tetke - Andora i Karmen. Pored njih, u staroj, dvospratnoj vili su i pas Adonis i macak Platon. Predivna kuca je nasledje princevske porodice Ninine bake Espasije, koja je svoju voljenu Spaniju napustila kada ju je pogodila ljubavna strelica sa likom Nininog obozavanog deda-Mise, starog ruskog alhemicara i filozofa, koji zivi u jednom od najlepsih gradova sveta - vecnoj Veneciji. Iznenada, medjutim, iz Venecije stizu tuzne vesti o misterioznoj smrti voljenog deke, a Nina odlazi u grad na kanalima, kako bi saznala sta se sa njim zapravo desilo. Ispostavlja se da je to tek pocetak ozbiljnog suocavanja sa sopstvenom sudbinom, ali i sa velicanstvenim tajnama alhemicarskog zanata...

II Deo -> “Nina i kletva pernate zmije” - Muni Vicer

- Description: Nina je vec osvojila dve Tajne i njena Alhemija Svetlosti je sve jaca i sigurnija. No, ozbiljni izazovi su i dalje pred njom. Da bi jednom za svagda spasila Ksoraks - Sesti Mesec, Nina mora da se sukobi sa Tamnim svetom Zla. Ophrvava je kletva Pernate Zmije i misli su joj slabije nego ikad. To je trenutak preispitivanja fizicki male, krhke devojcice koja poseduje ogromnu hrabrost i moc... Na scenu, medjutim, stupaju Alhetaroti, prastara alhemijska bica sa tarot-karata, koja povremeno ozivljavaju... Njihov svet je takodje podeljen borbom Dobra i Zla, ali su medju njima i dragoceni saveznici na putu ka Trecoj Tajni. Na Ksoraksu su svi pogledi uprti u Ninu, a medju njima je i onaj njenog deda-Mise, koji je na Sestom Mesecu u vidu ciste svetlosti.

III Deo -> Nina i tajna osme note - Muni Vicer

- Description: Venecijom se i dalje cuje sapat da je statua Krilatog Lava letela... Novi, misteriozni gradonacelnik zabranjuje svaku pricu o tome. I stanovnistvo, zbunjeno i isprepadano, jedva ceka da se vrati rutini svakodnevnog zivota. Samo je jedna osoba sasvim sigurna sta se zbilo, zapravo i ko stoji iza takvog fantasticnog dogadjaja. Nina je upravo tako savladala svog mocnog neprijatelja, carobnjaka Karkona Ka' D'Ora, i zauvek ga poslala u talase venecijanske lagune. Zauvek? Medjutim, sudbina Sestog Meseca je jos uvek neizvesna, a da bi se spasao neophodno je poci u najudaljenije krajeve. Ne samo u prostoru, vec i u vremenu. Bozanstva starog Egipta cuvaju neke drevne, iskonske tajne, ali je za njihovo razresenje neophodna i saglasnost mocnog Ozirisa. Uz pomoc svojih drugara, Nina ulazi u neverovatni svet piramida, hijeroglifa i mumija, kako bi se priblizila silnom bozanstvu. Celu avanturu komplikuje i pojava starog neprijatelja...

IV Deo -> “Nina i tajno oko Atlantide” - Muni Vicer

- Description: Prica o Nini i njenim prijateljima stigla je do samog kraja. Na tom putu je preostala samo jos jedna Tajna - Voda, ali u Veneciji, okruzenoj morem sa svih strana, nju je gotovo nemoguce naci. Ksoraks je na ivici slobode, isto kao i toliko dugo zarobljene decije misli, koje bi mogle da oznace konacnu pobedu Dobra. Sile Tame ipak ne odustaju... Uspele su da nekog iz Nininog najblizeg okruzenja preobrate u svog sledbenika. O kome je rec? Kome je draza alhemija mraka od one ciste svetlosti? Odlucna borba se odigrava u harmoniji magicnih, plavih dubina, koje okruzuju velicanstvenu i davno potonulu Atlantidu...

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Pa kakwi su wasi utisci o Nini i njenim priijatelji i da li ste uopste citali knjigu?! :)

credits 4 topic 2 [You must be registered and logged in to see this link.]


Last edited by .But Home Is Nowhere. on Fri Sep 07, 2012 11:51 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://about.me/nicky6pack
-forgotten.child-
Spammer
Spammer
-forgotten.child-


Posts : 10749
Join date : 2009-10-20
Age : 28

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty
PostSubject: Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer   Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer EmptyTue Jun 29, 2010 7:40 am

citala prvu,pa onda pocela drugu i nisam zavrsila XD
volela sam tu knjigu ranije,bila mi je omiljena
Back to top Go down
.But Home Is Nowhere.
Admin
Admin
.But Home Is Nowhere.


Posts : 107748
Join date : 2009-10-13
Age : 32
Location : Home... but home is nowhere

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty
PostSubject: Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer   Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer EmptyTue Jun 29, 2010 8:45 am

trash
Back to top Go down
http://about.me/nicky6pack
Hellcat
Admin
Admin
Hellcat


Posts : 77809
Join date : 2009-10-13
Age : 32
Location : On Highway 55, six feet under, where no one can find her.

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty
PostSubject: Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer   Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer EmptyTue Jun 29, 2010 10:11 am

devojchica sa sibicama o.o
Back to top Go down
http://zlivrach.deviantart.com/
Guest
Guest
avatar



Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty
PostSubject: Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer   Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer EmptyTue Jun 29, 2010 10:23 am

citala kada sam bila mala.
ni ne secam se.
Back to top Go down
.But Home Is Nowhere.
Admin
Admin
.But Home Is Nowhere.


Posts : 107748
Join date : 2009-10-13
Age : 32
Location : Home... but home is nowhere

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty
PostSubject: Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer   Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer EmptySun Jul 11, 2010 6:09 am

ne secas se koliko je dobra
Back to top Go down
http://about.me/nicky6pack
XxOhLaLaLaxX
Level 1
Level 1
XxOhLaLaLaxX


Posts : 136
Join date : 2010-07-21

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty
PostSubject: Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer   Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer EmptyThu Jul 29, 2010 4:21 am

Citala prvu. Okej knjiga,ali malo tesko za pohvatati sve Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer 999295
Back to top Go down
NikolaKindredAutmn
Spammer
Spammer
NikolaKindredAutmn


Posts : 2354
Join date : 2009-10-14
Age : 31

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty
PostSubject: Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer   Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer EmptySat Jul 31, 2010 10:17 pm

nikada cuo
Back to top Go down
emily_darling^^
Level 4
Level 4
emily_darling^^


Posts : 858
Join date : 2009-12-22
Age : 28
Location : Humaniod city^^

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty
PostSubject: Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer   Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer EmptySun Sep 19, 2010 12:33 am

chitala ranije..bila mi bash extra..al sad me smorilo malo :PP Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer 869741
Back to top Go down
~SilentScream~
Level 4
Level 4
~SilentScream~


Posts : 995
Join date : 2010-11-21
Age : 27

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty
PostSubject: Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer   Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer EmptyTue Dec 07, 2010 12:01 pm

Kad sam bila mlađa mnogo mi se sviđala knjiga.
Skoro (pre godinu dana Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer 869741 ) sam htela opet da čitam,ali smorila sam se na drugoj stranici Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer 869741
Back to top Go down
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty
PostSubject: Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer   Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer EmptyFri Dec 10, 2010 12:57 pm

Pocela citati i vratila.
Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
BjutiXO
Welcome!
Welcome!
BjutiXO


Posts : 34
Join date : 2011-01-24
Age : 28
Location : Serbia

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty
PostSubject: Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer   Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer EmptyMon Jan 24, 2011 11:35 pm

Ja chitala. Malo je komplikovana. Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer 940581 ali okej je knjiga ^^
Back to top Go down
Word eater.
Spammer
Spammer
Word eater.


Posts : 2871
Join date : 2009-10-28
Age : 28
Location : in between?

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty
PostSubject: Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer   Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer EmptyTue Jan 25, 2011 5:55 am

Volela sam pre par godina.
Back to top Go down
lotus flower
Welcome!
Welcome!
lotus flower


Posts : 25
Join date : 2012-09-11

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty
PostSubject: Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer   Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer EmptyWed Sep 12, 2012 8:44 am

To je moja prva veća pročitana knjiga. Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer 824166 Pre mi je bila omiljena, a sada mi nije nešto. Počela sam da čitam 4. deo ali nikad nisam završila. Dosadilaa
Back to top Go down
Sponsored content





Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty
PostSubject: Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer   Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty

Back to top Go down
 
Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fun Box :: Fun Box :: Knjige/Books-
Jump to: