Fun Box
Fun Box
Fun Box
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F.

Go down 
+35
Angie ^ ^
Monkey.Freak
Unique Goddess
~SilentScream~
Nevena'94~
Ivy
Nightrunner
*Izgubljena Sholja*
NikolaKindredAutmn
WhiteWidow'
Alice NegativePorcelain
Death Of A Dream.
Word eater.
Allen Star
.MysteriousCannibal.
She.x3
emily_darling^^
xXmiTzy-raWrXx
Troubled Mind o.o
.thebuttonchild.
dark•cloud•
.Little.Freak.
.Opheliac.
Nata_Li
...emily...
~WeIrDo~
Blooddrunk
Crvenokosa
People Are Shit
.But Home Is Nowhere.
Djus.Od.Jabuke
Heart_of_ misery
KaRiJeS_Na_mOzGu
Leah Sheckler
smorena
39 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
smorena
Welcome!
Welcome!
smorena


Posts : 55
Join date : 2009-12-12

Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 Empty
PostSubject: Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F.   Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 EmptyThu Dec 17, 2009 9:46 am

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kristijana F. je probala hašiš kad je imala dvanaest godina, a sa trinaest je već postala zavisna od heroina. Svakog jutra je odlazila u školu, a popodne se, kao i ostali mladi narkomani, prostituisala na stanici Zoo i tako dolazila do novca za drogu. Njena majka skoro dve godine nije znala da joj ćerka vodi dvostruki život. Kristijana detaljno i potpuno opisuje sudbinu dece, koju javnost primećuje tek kada postanu žrtve droge. Nakon burnih godina u Americi i Grčkoj autorka ponovo živi u Berlinu. U više navrata se borila protiv droge, jer praktično ni jedan bivši narkoman nije siguran od recidiva.
Back to top Go down

AuthorMessage
Word eater.
Spammer
Spammer
Word eater.


Posts : 2871
Join date : 2009-10-28
Age : 28
Location : in between?

Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F.   Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 EmptySun Nov 28, 2010 10:33 am

Ona ne izlazi i zaboravi na probleme. Ona izlazi i srlja u probleme.
Back to top Go down
KaRiJeS_Na_mOzGu
Level 5
Level 5
KaRiJeS_Na_mOzGu


Posts : 1467
Join date : 2009-10-16
Age : 26
Location : Tu i tamo ^_^

Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F.   Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 EmptyMon Nov 29, 2010 2:05 am

Word eater. wrote:
Ona ne izlazi i zaboravi na probleme. Ona izlazi i srlja u probleme.


E slazem se ... al meni je to kul...potreban mi je psihijatar Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 168110
Back to top Go down
~SilentScream~
Level 4
Level 4
~SilentScream~


Posts : 995
Join date : 2010-11-21
Age : 27

Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F.   Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 EmptyThu Dec 02, 2010 12:22 pm

Da,potreban ti je psihijatar. Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 869741

@t: Nisam čitala knjigu,ali čula sam mnogo o njoj,stvarno hoću da je pročitam,mnogo me zanima.. :)
Back to top Go down
KaRiJeS_Na_mOzGu
Level 5
Level 5
KaRiJeS_Na_mOzGu


Posts : 1467
Join date : 2009-10-16
Age : 26
Location : Tu i tamo ^_^

Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F.   Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 EmptyTue Dec 07, 2010 4:44 am

Alien t0 l0ve..ღ wrote:
Da,potreban ti je psihijatar. Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 869741


O,da >.<
Back to top Go down
~SilentScream~
Level 4
Level 4
~SilentScream~


Posts : 995
Join date : 2010-11-21
Age : 27

Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F.   Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 EmptyTue Dec 07, 2010 8:36 am

KaRiJeS_Na_mOzGu wrote:
Alien t0 l0ve..ღ wrote:
Da,potreban ti je psihijatar. Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 869741


O,da >.<
Šalim se, kapiram na šta misliš. Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 869741
Back to top Go down
Word eater.
Spammer
Spammer
Word eater.


Posts : 2871
Join date : 2009-10-28
Age : 28
Location : in between?

Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F.   Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 EmptyTue Jan 25, 2011 6:24 am

Pre sam želela da je stave u lektiru... sad i ne baš. Mislim, knjiga nema toliku književnu, umetničku vrednost da bi bila u lektiri (haaa, kao da ove sad imaju, but enivej Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 940581)... Nije nešto što bi moglo da se obrađuje na časovima srpskog. Ali da je treba pročitati - treba. XD
Volim je ja, skoro sam je pročitala po 4. ili 5. put. ^^
Back to top Go down
Ivy
Spammer
Spammer
Ivy


Posts : 4977
Join date : 2010-05-02
Age : 32
Location : Underworld

Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F.   Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 EmptyTue Jan 25, 2011 1:39 pm

Nisam citala knjigu gledala sam pola filma u nemackoj... Ne nameravam je ni citati toliko je izvikavana da sam u 2 razredu osnovne znala o cemu se radi i ko, kako i gde zavrsava.

"Heroin je los."
Hvala na obavestenju ja to nisam znala. Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 931240
Back to top Go down
http://vkontakte.ru/id87566174
Unique Goddess
Welcome!
Welcome!
Unique Goddess


Posts : 66
Join date : 2011-06-24
Age : 27

Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F.   Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 EmptyFri Jun 24, 2011 8:42 am

Najbolja knjiga svoh vremena...Umrla sam dok sam procitala jer je bila na cirilici ali vrijedilo je...
Back to top Go down
Monkey.Freak
Spammer
Spammer
Monkey.Freak


Posts : 3024
Join date : 2011-03-25
Age : 27
Location : Outer Space

Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F.   Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 EmptyFri Jun 24, 2011 5:18 pm

Citala na nemackom i gledala film na nemackom. Mnogo mi se svidjaaaa. :)
Back to top Go down
Angie ^ ^
Spammer
Spammer
Angie ^ ^


Posts : 2953
Join date : 2010-07-18
Age : 27
Location : you will never know

Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F.   Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 EmptySat Jul 02, 2011 2:52 am

Mnogo je dobra,treba svako da je procita Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 824166
Back to top Go down
Narcis_♥
Welcome!
Welcome!
Narcis_♥


Posts : 49
Join date : 2011-07-10
Age : 27
Location : Na krovu! xDD

Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F.   Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 EmptySun Jul 10, 2011 7:44 am

Procitala, i zapamtila za ceo zivot..xDD Film nisam gledala, jer,iskoreno, plasim se. Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 869741 Plasila sam se i dok sam citala knjigu..xDD
Back to top Go down
Monkey.Freak
Spammer
Spammer
Monkey.Freak


Posts : 3024
Join date : 2011-03-25
Age : 27
Location : Outer Space

Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F.   Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 EmptySun Jul 10, 2011 9:24 am

Sad sam ponovo citala...Rasplakah se. Knjiga je predivna, a i film je dobar...Vredi procitati, i pogledati.
Back to top Go down
Just me...
Welcome!
Welcome!
Just me...


Posts : 80
Join date : 2011-07-15
Age : 27

Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F.   Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 EmptyTue Jul 19, 2011 11:47 pm

Knjiga tj dogadaji u njoj su mi zgadili zivot Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 931240
Back to top Go down
Monkey.Freak
Spammer
Spammer
Monkey.Freak


Posts : 3024
Join date : 2011-03-25
Age : 27
Location : Outer Space

Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F.   Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 EmptyWed Jul 20, 2011 12:06 am

Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 869741
Ali dobra je...prelepa je Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 447196 tj, ja sam malo bolesna, i volim takve stvari, price, knjige...itd. Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 869741
Back to top Go down
Just me...
Welcome!
Welcome!
Just me...


Posts : 80
Join date : 2011-07-15
Age : 27

Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F.   Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 EmptyWed Jul 20, 2011 12:20 am

Meni bio trip gledati film jer sam okrenula bas na onu scenu kada je "tukla" ono lika, zaboravila sam mu ime Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 999295
Back to top Go down
Monkey.Freak
Spammer
Spammer
Monkey.Freak


Posts : 3024
Join date : 2011-03-25
Age : 27
Location : Outer Space

Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F.   Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 EmptyWed Jul 20, 2011 4:57 am

Ja sam film davno gledala, vise se ni ne secam nekih detalja...Ali extra je, po meni je mnogo dobro. Ja se skoro svaki put kad citam, rasplakam.
Back to top Go down
Звездохоличарка.♡
Level 1
Level 1
Звездохоличарка.♡


Posts : 189
Join date : 2011-07-23

Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F.   Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 EmptySun Jul 24, 2011 12:04 am

Meni je ostalo jos malo do kraja.Ali uzasno me nerivra posto imam neku knjigu od pre 1000 godinaa i na hrvatskom je i neki njihovi narko izrazi su totalno nerazumljivi .Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 940581
Back to top Go down
Monkey.Freak
Spammer
Spammer
Monkey.Freak


Posts : 3024
Join date : 2011-03-25
Age : 27
Location : Outer Space

Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F.   Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 EmptySun Jul 24, 2011 1:37 am

Meni je bas kul kad je citam na drugom jeziku, tj, na bilokom jeziku koji nije Nemacki Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 869741
Ali je knjiga mng mocna, i obozavam je Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 108312
Back to top Go down
People Are Shit
Moderator
Moderator
People Are Shit


Posts : 21994
Join date : 2009-11-09
Age : 27
Location : Unknown.

Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F.   Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 EmptyMon Aug 22, 2011 9:22 am

Evo sad je čitam.
Nikako je nije bilo u biblioteci.
Gledala sam film samo.
Back to top Go down
http://vampirefreaks.com/people_are_shit
lotus flower
Welcome!
Welcome!
lotus flower


Posts : 25
Join date : 2012-09-11

Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F.   Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 EmptyWed Sep 12, 2012 8:51 am

Planiram da je pročitam uskoro. Nadam se da nije mnogo potresna, ali ne bi mi smetalo i da jeste Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 869741
Back to top Go down
Sponsored content





Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F.   Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F. - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
Mi deca sa stanice Zoo - Kristijana F.
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fun Box :: Fun Box :: Knjige/Books-
Jump to: