Fun Box
Fun Box
Fun Box
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Avril Lavigne

Go down 
2 posters
AuthorMessage
.But Home Is Nowhere.
Admin
Admin
.But Home Is Nowhere.


Posts : 107748
Join date : 2009-10-13
Age : 32
Location : Home... but home is nowhere

Avril Lavigne Empty
PostSubject: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptyMon Oct 10, 2011 8:57 pm

Avril Lavigne Avril-lavigne-20071221-353890

Avril Ramona Lavigne Whibly (Belleville, Ontario, 27. rujna 1984.) , bolje poznata kao Avril Lavigne, je kandaska pjevačica, tekstopiskinja, dizajnerica i glumica. Prodala je više od 30 milijuna kopija albuma po cijelom svijetu.[1] Ona je jedna od izvođača koji su prodali najviše albuma u Sjedinjenim Američkim Državama, sa gotovo 11 milijuna kopija. Od različitih medijskih izvora nazvana je pop-punk princezom.
Avril Lavigne se probila na glazbenu scenu a svojim debitanskim albumom Let Go. Do 2009. godine album se prodao u više od 16 milijuna primjeraka širom svijeta, od toga 6 milijuna samo u SADu. Njezini ostali albumi Under My Skin i The Best Damn Thing su se plasirali na vrhu globalne ljestvice. Avril je snimila pet broj jedan singlova, "Complicated", "Sk8er Boi", "I'm With You", "My Happy Ending" and "Girlfriend". Trenutačno radi na četvrtom studijskom albumu koji će izaći sredinom 2010. godine.

Diskografija:
Let Go (2002)
Under My Skin (2004)
The Best Damn Thing (2007)
Goodbye Lullaby (2011)

What The Hell - When You're Gone - My Happy Ending
Back to top Go down
http://about.me/nicky6pack
roberta_bg
Level 1
Level 1
roberta_bg


Posts : 230
Join date : 2009-12-13

Avril Lavigne Empty
PostSubject: Re: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptyTue Nov 15, 2011 6:46 am

pre sam je vise volela al i sad mi je super! :)
Back to top Go down
 
Avril Lavigne
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Avril Lavigne
» Avril Lavigne
» Najbolje Avril Lavigne pesme

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fun Box :: Fun Box :: Muzika/Music :: A - F-
Jump to: